O`zbekiston Temir Yo`llari
Joint Stock Company

Convenience, security, reliability!

Train schedule: КРЫМСКАЯ

Route КРЫМСКАЯ Local time Days of go
510С НОВОРОСС- КАЗАНЬ ПАС
Train, ГОРЬКОВСКАЯ
01:38 Вс. Вт. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
522С НОВОРОСС- ПРИОБЬЕ
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
01:38 Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
129Ы КРАСНОЯР П- АНАПА
Train, КРАСНОЯРСКАЯ
04:13 21.08, 23.08, 26.08
205И ИРКУТ ПАСС- АНАПА
Train, ВОСТОЧНО-СИБИРС
04:13 22.08, 25.08, 29.08
229И СЕВЕРОБАЙК- АНАПА
Train, ВОСТОЧНО-СИБИРС
04:13 До 07.09 по Сб.
235Э ТЫНДА- АНАПА
Train, ДАЛЬНЕВОСТОЧНАЯ
04:13 До 17.09 по Вт.
043С С-ПЕТЕР-ГЛ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
04:18 Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
339Г Н.НОВГОРОД- НОВОРОСС
Train, ГОРЬКОВСКАЯ
04:31 Вт. Вс. Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
470Ж САРАТОВ 1- НОВОРОСС
Train, ПРИВОЛЖСКАЯ
04:31 Вс. Ср. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
126Э МОСКВА КАЗ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
05:08 21.08, 22.08, 23.08
481Я МОСКВА ПАВ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
05:29 До 19.09 Ежедневно
267Я СОСНОГОРСК- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРНАЯ
05:58 24.08, 27.08, 30.08
677С ВЛАДИКАВК- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
06:26 Каждый нечётный день
227А С-ПЕТЕР-ГЛ- НОВОРОСС
Train, ОКТЯБРЬСКАЯ
06:52 21.08, 22.08, 23.08
377Я МОСКВА ПАВ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
08:19 21.08, 23.08, 26.08
325Е ПЕРМЬ 2- НОВОРОСС
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
08:39 21.08, 23.08, 25.08
335Е ЕКАТЕРИНБ- НОВОРОСС
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
08:39 22.08, 24.08, 26.08
435Е ЕКАТЕРИНБ- НОВОРОСС
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
08:39 05.09, 07.09, 09.09
285А МУРМАНСК- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
09:58 Вс. Вт. Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
505В ТАМБОВ 1- НОВОРОСС
Train, ПРИВОЛЖСКАЯ
10:23 Ср. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
507Г ИЖЕВСК- НОВОРОСС
Train, ГОРЬКОВСКАЯ
10:23 Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
820С РОСТОВ ГЛ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
10:53 До 30.09 Ежедневно
030С МОСКВА КАЗ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
11:37 Ежедневно
806С РОСТОВ ГЛ- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
11:45 Ежедневно
453Й УФА- НОВОРОСС
Train, КУЙБЫШЕВСКАЯ
12:12 22.08, 24.08, 26.08
455У ЧЕЛЯБИНСК- НОВОРОСС
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
12:12 Вс. Вт. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
509Г КАЗАНЬ ПАС- НОВОРОСС
Train, ГОРЬКОВСКАЯ
14:00 Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
522Е ПРИОБЬЕ- НОВОРОСС
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
14:00 Ср. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
243С АНАПА- НОВОКУЗНЕЦ
Train, ЗАПАДНО-СИБИРСК
14:04 До 01.10 по Вт. Пт.
457С АНАПА- ЧЕЛЯБИНСК
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
14:04 24.08, 26.08, 02.09
503С АНАПА- УФА
Train, КУЙБЫШЕВСКАЯ
14:04 До 05.09 по Чт. Вс.
519С АНАПА- ОРСК
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
14:04 21.08, 28.08
340С НОВОРОСС- Н.НОВГОРОД
Train, ГОРЬКОВСКАЯ
14:12 Вт. Вс. Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
470С НОВОРОСС- САРАТОВ 1
Train, ПРИВОЛЖСКАЯ
14:12 Вс. Ср. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
286С НОВОРОСС- МУРМАНСК
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
14:22 Вт. Сб. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
126С НОВОРОСС- МОСКВА КАЗ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
14:46 21.08, 22.08, 23.08
326С НОВОРОСС- ПЕРМЬ 2
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
17:00 21.08, 23.08, 25.08
336С НОВОРОСС- ЕКАТЕРИНБ
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
17:00 22.08, 24.08, 26.08
436С НОВОРОСС- ЕКАТЕРИНБ
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
17:00
806Э НОВОРОСС- РОСТОВ ГЛ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
17:24 Ежедневно
678С НОВОРОСС- ВЛАДИКАВК
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
17:48 Каждый нечётный день
820Э НОВОРОСС- РОСТОВ ГЛ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
17:52 До 30.09 Ежедневно
044С НОВОРОСС- С-ПЕТЕР-ГЛ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
18:15 Пн. Пт. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
506С НОВОРОСС- ТАМБОВ 1
Train, ПРИВОЛЖСКАЯ
18:34 Ср. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
508С НОВОРОСС- ИЖЕВСК
Train, ГОРЬКОВСКАЯ
18:34 Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
378С НОВОРОСС- МОСКВА ПАВ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
18:47 21.08, 23.08, 26.08
482С НОВОРОСС- МОСКВА ПАВ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
19:12 До 15.09 Ежедневно
228А НОВОРОСС- С-ПЕТЕР-ГЛ
Train, ОКТЯБРЬСКАЯ
19:47 21.08, 22.08, 23.08
454Й НОВОРОСС- УФА
Train, КУЙБЫШЕВСКАЯ
20:17 22.08, 24.08, 26.08
456У НОВОРОСС- ЧЕЛЯБИНСК
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
20:17 Вс. Вт. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
268С НОВОРОСС- СОСНОГОРСК
Train, СЕВЕРНАЯ
21:04 24.08, 27.08, 30.08
187С АРХАНГЕЛ Г- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
21:24 22.08, 24.08, 26.08
311С ВОРКУТА- НОВОРОСС
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
21:24 Каждый нечётный день
030Й НОВОРОСС- МОСКВА КАЗ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
22:07 Ежедневно
129С АНАПА- КРАСНОЯР П
Train, КРАСНОЯРСКАЯ
22:15 21.08, 23.08, 26.08
205С АНАПА- ИРКУТ ПАСС
Train, ВОСТОЧНО-СИБИРС
22:15 22.08, 25.08, 29.08
229С АНАПА- СЕВЕРОБАЙК
Train, ВОСТОЧНО-СИБИРС
22:15 До 07.09 по Сб.
235С АНАПА- ТЫНДА
Train, ДАЛЬНЕВОСТОЧНАЯ
22:15 До 17.09 по Вт.
188С НОВОРОСС- АРХАНГЕЛ Г
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
23:16 21.08, 23.08, 25.08
312С НОВОРОСС- ВОРКУТА
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
23:16 Пн. Вс. Вс. Пн. Вс. Вс. Вс. Вс. Вс.
312Э НОВОРОСС- РОСТОВ ГЛ
Train, СЕВЕРО-КАВКАЗСК
23:16 21.10, 23.10
243Н НОВОКУЗНЕЦ- АНАПА
Train, ЗАПАДНО-СИБИРСК
23:59 До 30.09 по Пн. Чт.
457У ЧЕЛЯБИНСК- АНАПА
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
23:59 23.08, 25.08, 01.09
503Й УФА- АНАПА
Train, КУЙБЫШЕВСКАЯ
23:59 До 04.09 по Ср. Сб.
519У ОРСК- АНАПА
Train, СВЕРДЛОВСКАЯ
23:59 С 27.08 по 27.08 Ежедневно